Študij‎ > ‎

Urniki

URNIK 1. LETNIK VŠ GRM NOVO MESTO


OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE (obvezni predmet tudi za nekatere študente 2. letnika (diferencialni izpit)

Doc. dr. Jože Podgoršek

Konzultacije: petek, 1. julija 2022 ob 16.00 v živo na šoli - predavalnica P4.

Izpit: Dogovor na konzultacijah


LOGISTIKA V KMETIJSTVU obvezni predmet tudi za nekatere študente 2. letnika (diferencialni izpit)

Prof. dr. Robert Vodopivec

Konzultacije: torek, 14. junija 2022 ob 16.30 v živo na šoli - predavalnica P4

Izpit: Petek, dne 8. julija 2022 ob 15.00 v živo na šoli - predavalnica P4


PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE (prof. dr. Robert Vodopivec)

Konzultacije: torek, 14. junija 2022 ob 15:30 v živo na šoli - predavalnica P4

Izpit: Petek, dne 8. julija 2022 ob 16.00 v živo na šoli - predavalnica P4


OSNOVE ŽIVINOREJE, obvezni predmet tudi za nekatere študente 2. letnika (diferencialni izpit)

Barbara Turk, pred.

Konzultacije: ponedeljek, 30. maja 2022 ob 17.00 v živo na šoli - predavalnica P4.

Konzultacije II: ponedeljek, 6. junija 2022 ob 17.00 v živo na šoli - predavalnica P4

Izpitni rok: Ponedeljek 16. junija 2022 ob 17.30 v živo na šoli - predavalnica P4


DIFERENCIALNI PREDMET CELOSTNI RAZVOJ PODEŽELJA OBVEZNI TUDI ZA NEKATERE ŠTUDENTE 2. IN VSE ŠTUDENTE 3. LETNIKA

Izr. prof. dr. Marjan Ravbar

Konzultacije: ponedeljek, 23. maja 2022 ob 17.00 v živo na šoli - predavalnica P4. 

Izpit: Torek, 7. junija 2022 ob 16.30 v živo na šoli - predavalnica P4


DIFERENCIALNI PREDMET OBVEZEN TUDI ZA VSE ŠTUDENTE 2. LETNIKA 

POSLOVNI RAČUN IN STATISTIKA (Doc. dr. Franc Brcar) 

Konzutlacije: 17. novembra, 2021 ob 16.00 - na daljavo preko spleta

Izpit: 15. december 2021 - na daljavo preko spleta


STROKOVNA TERMINOLOGIJA V TUJEM JEZIKU (Doc. dr. Alenka Divjak)

Konzultacije: 30. novembra 2021 ob 16.00 - predavalnica P4

Izpit: 21. decembra 2021 ob 16.00 - predavalnica P4


EKONOMIKA (Doc. dr. Marija Turnšek Mikačić)

Konzultacije: petek, 19. november ob 16.00 - na daljavo preko spleta v okolju ZOOM

Izpit: 22. decembra 2021 ob 19.00 - na daljavo preko spleta v okolju ZOOM


TEMELJI EVROPSKEGA PRAVA (Prof. dr. Uroš Pinterič)

Konzultacije: 23.11.2021 ob 16.00 v živo na šoli

Izpit: 21. januar.2022


RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA V KMETIJSTVU (Izr. prof. dr. Blaž Rodič)

Konzultacije: 28.10.2021, ob 16:00 v živo, učilnica P4.

Izpit: 10. januarja 2022 ob 16h, predavalnica P4



URNIK 2. LETNIK VŠ GRM NOVO MESTO




IZBIRNI PREDMET: KULTURA IN NAČIN PREHRANJEVANJA (Izr. prof.. dr. Lea-Marija Colarič-Jakše)

Izpitni roki: 1. ponedeljek, 23. maja 2022 ob 17h v živo na šoli, predavalnica P4

                  2. ponedeljek, 8. junija 2022 ob 16h v živo na šoli, predavalnica P4

                  3. četrtek, 30.junija 2022 ob 16h v živo na šoli, predavalnica P4


UREJANJE KMETIJSKIH ZEMLJIŠČ (Doc. dr. Jože Podgoršek)

Konzultacije četrtek, 7. aprila 2022 ob 17.30 - na daljavo WEBEX

Izpit: sreda, 20.4.2022 ob 15h - na daljavo webex


AGROŽIVILSKA KEMIJA (Doc. dr. Aleš Gasparič)

Konzultacije I, petek 1. aprila 2022 ob 16.00 - na daljavo ZOOM

Konzultacije II, petek 8. aprila 2022 ob 16.00 - na daljavo ZOOM  

Izpit: Po dogovoru na konzultacijah


IZBIRNI PREDMET: VINARSTVO (Doc. dr. Julij Nemanič)

Predavanja I: sreda, 30. marca ob 16.00 - na daljavo - MS TEAMS

Predavanja II: sreda, 6. aprila ob 16.00 - na daljavo - MS TEAMS

Izpit: torek, 5. maja 2022 ob 16h



FIZIOLOGIJA IN PREHRANA RASTLIN (Doc. dr. Jože Podgoršek, dr. Mateja Colarič Bajc, VP)


Konzultacije pri dr. Mateji Colarič Bajc (2. del konzultacij), 

1. torek, 15. februarja 2022 ob 16.00 - na daljavo MS TEAMS

2. sreda 23. februarja 2022 ob 16.00 - na daljavo MS TEAMS

Izpit: Dogovor na konzultacijah


Konzultacije: četrtek, 20. januarja ob 16.00 - na daljavo preko spleta (doc. dr. Jože Podgoršek)

Kolokvij: 1. februarja 2022 ob 16h - na daljavo


IZBIRNI PREDMET: PRIDELOVANJE POLJŠČIN IN VRTNIN (Doc. dr. Jože Podgoršek)

Konzultacije: torek, 18. januarja ob 16.00 - na daljavo preko spleta

Izpit: 3. februar, 2022 ob 16h - na daljavo


UPRAVLJANJE Z DIVJADJO IN GOZDOM (Anton Goršin, pred.)

Konzultacije: torek 7. decembra ob 15.00 do 18.10.

Poteka: v spletnem okolju - na daljavo - MS TEAMS

Izpit: 11. januarja 2022, predavalnica P4.


IZBIRNI PREDMET: SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (Dr. Mateja Colarič Bajc in doc. dr. Julij Nemanič)

Konzultacije: petek, 19. november ob 16.00 - na daljavo preko spleta v okolju MS TEAMS (doc. dr. Julij Nemanič)

Izpit: Dogovor na konzultacijah


IZBIRNI PREDMET: DODATNE IN DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA PODEŽELJU (Doc. dr. Marija Turnšek Mikačić)

Konzultacije: petek, 19. november ob 17.00 - na daljavo preko spleta v okolju ZOOM

Izpit: Dogovor na konzultacijah


IZBIRNI PREDMET: TURIZEM NA PODEŽELJU (Izr. prof. dr. Lea-Marija Colarič-Jakše)

Prve konzultacije: petek, 14. januarja 2022 ob 17.00 - na daljavo preko spleta v okolju ZOOM

Druge konzultacije: sreda, 26. januarja 2022 ob 16.00 - na daljavo preko spleta v okolju ZOOM

Izpitni roki: 1. petek, 20. maja ob 17h v živo na šoli - predavalnica P4. 

                  2. četrtek, 2. junija ob 16h v živo na šoli - predavalnica P4. 

                 3. ponedeljek, 27. junija ob 17h v živo na šoli - predavalnica P4. 






URNIK 3. LETNIK VŠ GRM NOVO MESTO


EKOREMEDIACIJE (Doc. dr. Jože Podgoršek)

Konzultacije četrtek, 7. aprila 2022 ob 16.00 - na daljavo WEBEX

Izpit: sreda, 20.4.2022 ob 15.30h - na daljavo webex


EKOLOŠKO KMETIJSTVO (dr. Janko Rode, VP, dr. Mateja Colarič Bajc, VP) 

Prve konzultacije - na daljavo MS TEAMS, sreda 23. marec 2022 ob 16h

Druge konzultacije - na daljavo MS TEAMS, sreda 30. marec 2022 ob 16h

Izpit: Po dogovoru na konzultacijah


GOJENJE IN UPORABA KORISTNIH ORGANIZMOV (doc. dr. Tit Turnšek)

Konzultativna predavanja, sreda 6.4.2022 ob 16h v živo na šoli.

Izpit: Sobota, 28. maja 2022 ob 11h dopoldne v živo na šoli



CELOVITA KAKOVOST IN POSLOVNA ODLIČNOST (Doc. dr. Franc Brcar)

Konzultacije: ponedeljek 21.3.2022 ob 16.00 (konzultacije na daljavo - MS TEAMS)

                     torek 22.3.2022 ob 16.00 (vaje - na daljavo - MS TEAMS)

Izpit: torek, 12.4.2022 ob 16.00 na daljavo - MS TEAMS


PROSTOIZBIRNI PREDMET: GOSPODARJENJE Z GOZDOM IN EKOSISTEMI (Anton Goršin, pred.)

Konzultacije: sreda 15. decembra od 15.00 dalje

Poteka: v spletnem okolju - na daljavo - MS TEAMS

Izpit: 29. decembra 2021, predavalnica P4 ob 10h dopoldne


MODUL: IZZIVI V KMETIJSTVU

1. ZDRAVILNE IN AROMATIČNE RASTLINE (dr. Janko Rode, VP)

Konzultacije: petek: 3. decembra 2021 ob 16h

                     petek, 10. decembra 2021 ob 16h.

Poteka: v spletnem okolju - na daljavo

Izpit: Dogovor na konzultacijah


BIOTEHNOLOGIJA IN GENETIKA (Doc. dr. Aleš Gasparič)

Konzultacije: 22. november od 16h do 19h in

                     25. november od 16h do 19h

Potek: v spletnem okolju

Izpit: Dogovor na konzultacijah


KMETIJSKA POLITIKA (Prof. dr. Uroš Pinterič)

Konzultacije, 5.11.2021 ob 16h - preko spleta

Izpit: 21. december, 2021